produkcija

Uzlējumi

DZĒRIENU KATALOGS

Uzlējumi tiek gatavoti tikai no Latvijas biosistēmā iegūtām grūtā darbā vāktām pavasara, vasaras un rudens ogām un augiem, kas aptver Latvijas ekoloģiskā spektra daudzveidību.

DSC_1009_mazaCēsis Speciālais – Silda dvēseli astoņu dažādu ogu garšās un krāsās. Palīdz pēc pilnības izslāpušajiem rast spēku savu mērķu sasniegšanai. Fundamentālu, mentālu un fizisku jautājumu atbilde.

Upene – Pirmā palīdzība gadījumā, kad mēģina piezagties vājums. Stiprina garu un atgriež jaunību. Ieteicams grūtsirdības un nespēka gadījumos. Veicina labas domas un patīkamu pašsajūtu.

Dzērvene – Attīra miesu, mazina spriedzi un vairo komforta sajūtu. Atgriež vaigos sārtumu. Samērīgās devās veicina saticīgu ģimenes dzīvi.

Brūklene – Stiprina spēju mīlēt tās izpausmēs, kuras paredzētas ceļojumam caur vēderu. Novērš runas barjeras, kā arī celšanos nakts vidū. Vīru priekam un sievu miegam. Un otrādi.

Pīlādzis – Baro sirdi, pilda vakarus un stiprina izturību. Īpaši ieteicams mīlētājiem un vecākiem gada gājuma cilvēkiem, jo stiprina draudzību un pacietību.

Mellene – uzvara pār tumsu un tumsonību. Uzlabo domu spēku. Lielisks kompanjons drēgnos rudens vakaros! Novērš nesaskaņas darbā, ģimenē un arī nedarbos.

 

Destilāti un degvīni

DSC_0958

Ķirbju brendijs – Vairo harmoniju vēderā, sirdī un arī dvēselē. Viegli pārstrādājas un labi garšo. Īpaši iecienīts brendija pazinēju vidū, kā arī veicina un vairo skaistumu.

Ābolu destilāts – īpašs brendijs, kas ražots no amatas novadā ievāktu ābolu sulas un trīs gadus nogatavināts uz latvijas ozola, lai saglabātu īsti tautisku garšu.

Sarkano klinšu ūdens: Šis degvīns radīts no Veselības laboratorijas izcilās kvalitātes spirta jaucot to ar īpaši mīkstu Cēsu novadā iegūtu avota ūdeni. Baudiet atdzesētu.